Autor: Keri Beevis

„Zamilknij na zawsze” autorstwa Keri Beevis to książka, która zbiera rozmaite recenzje. Thriller i romans w jednym… czy to może się udać?

– Wypadek samochodowy, w którym giną ludzie,

– Bohater, który ratuje Lilę z wypadku i który za wszelką cenę pragnie zostać w cieniu,

– Amnezja, która utrudnia zrozumienie okoliczności wypadku,

– Niepokojące incydenty budujące atmosferę zagrożenia,

– Namiętność, która łączy dwie osoby z dwóch całkowicie różnych światów.

Niewątpliwie wypadek, to zaledwie mały element większej tajemnicy, a odkrycie prawdy nie będzie tak łatwe, bo osoby odpowiedzialne za zbrodnie i zaginięcia mają bardzo dużo do stracenia. Sieć kłamstw, teatr aktorów skrywających się za maskami zakłamania może zaciekawić Czytelnika. Czy amatorskie śledztwo przybliży Lilę i Jacka do odkrycia prawdy? Czy do tragedii?

Pierwszy raz czytałam tak inną książkę i myślę, że to odmienne, oryginalne połączenie może się podobać. Choć dla mnie prym wiódł wątek miłosny, to sam pomysł na fabułę thrillera jest ciekawy, choć przewidywalny. To historia, która jest miłą lekturą na letni odpoczynek od gęstych i mrocznych thrillerów, które najczęściej czytam.

Polecam lekturę książki „Zamilknij na zawsze”, bo to połączenie gatunków, które daje przyjemność z obcowania z lekturą. To taka książka, która świetnie się sprawdzi, jako uzupełnienie spokojnego relaksu w hamaku 😊 i nie musicie się obawiać, że dreszcz niepokoju zakłóci spokojne czytanie.

Za egzemplarz serdecznie dziękuję Wydawnictwu Muza.